Білімгердің анықтама-жолсілтемесі

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ МИНИСТРЛІГІ
ТАРАЗ ИННОВАЦИЯЛЫҚ-ГУМАНИТАРЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ
БАҒДАР КІТАПШАСЫ(жүктеп алу)

АКАДЕМИЯЛЫҚ КҮНТІЗБЕ

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ МИНИСТРЛІГІ
ТАРАЗ ИННОВАЦИЯЛЫҚ-ГУМАНИТАРЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ
2019-2020 ОҚУ ЖЫЛЫНА АРНАЛҒАН
АКАДЕМИЯЛЫҚ КҮНТІЗБЕ(жүктеп алу)

ЭЛЕКТИВТІ ПӘНДЕР КАТАЛОГЫ

ТАРАЗ ИННОВАЦИЯЛЫҚ-ГУМАНИТАРЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ

ЭЛЕКТИВТІ ПӘНДЕР КАТАЛОГЫ

2017-2018 ОҚУ ЖЫЛЫНА

1. БІЛІМ:
5B010100-Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу----толық нұсқасын жүктеу
5В010200-Бастауыш оқыту педагогикасы мен әдістемесі----толық нұсқасын жүктеу
5В010300-Педагогика және психология----толық нұсқасын жүктеу
5В010400-Бастапқы әскери дайындық----толық нұсқасын жүктеу
5В010700-Бейнелеу өнері және сызу----толық нұсқасын жүктеу
5В010800-Дене шынықтыру және спорт----толық нұсқасын жүктеу
5В011400-Тарих----толық нұсқасын жүктеу
5В011600-География----толық нұсқасын жүктеу
5В011700-Қазақ тілі және әдебиеті----толық нұсқасын жүктеу
5В011900-Шет тілі:екі шет тілі (ағылшын-қытай,ағылшын-корей)----толық нұсқасын жүктеу
5В012000-Кәсіптік оқыту----толық нұсқасын жүктеу

2. ГУМАНИТАРЛЫҚ ҒЫЛЫМДАР:
5В020500-Филология----толық нұсқасын жүктеу

3. ҚҰҚЫҚ:
5В030100-Құқықтану----толық нұсқасын жүктеу

4. ӘЛЕУМЕТТІК ҒЫЛЫМДАР, ЭКОНОМИКА ЖӘНЕ БИЗНЕС:
5В050600-Экономика----толық нұсқасын жүктеу
5В050800-Есеп және аудит----толық нұсқасын жүктеу
5В050900-Қаржы----толық нұсқасын жүктеу
5В051000-Мемлекеттік және жергілікті басқару----толық нұсқасын жүктеу

5. ЖАРАТЫЛЫСТАНУ ҒЫЛЫМДАРЫ:
5В060100-Математика----толық нұсқасын жүктеу
5В060200-Информатика----толық нұсқасын жүктеу
5В060400-Физика----толық нұсқасын жүктеу
5В060600-Химия----толық нұсқасын жүктеу
5В060700-Биология----толық нұсқасын жүктеу

6. ТЕХНИКАЛЫҚ ҒЫЛЫМДАР ЖӘНЕ ТЕХНОЛОГИЯЛАР:
5В070400-Есептеу техникасы және бағдарламалық----толық нұсқасын жүктеу
қамтамасыз ету
5В073200-Стандарттау, сертификаттау және метрология (салалар бойынша)----толық нұсқасын жүктеу

7.АУЫЛШАРУАШЫЛЫҚ ҒЫЛЫМДАРЫ
5B080100-Агрономия----толық нұсқасын жүктеу
5В080100-Өсімдік қорғау және карантин----толық нұсқасын жүктеу

8.ҚЫЗМЕТ КӨРСЕТУ
5В090200-Туризм----толық нұсқасын жүктеу

9.ВЕТЕРИНАРИЯ
5В120200-Ветеринарлық санитария----толық нұсқасын жүктеу

Пәндік олимпиада туралы ережe

ПӘНДІК ОЛИМПИАДА ТУРАЛЫ ЕРЕЖЕ

       Тараз инновациялық-гуманитарлық университет әр жылда пәндік олимпиадаларды ұйымдастырады. Бұл ереже мамандықтар бойынша студенттік пәндік олимпиадалардың ұйымдастыру және өткізудің жалпы тәртібін қамтиды. Толығырақ...

ТАРАЗ ИННОВАЦИЯЛЫҚ-ГУМАНИТАРЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ

2018– 2019  оқу жылында  пәндік олимпиаданың  жоспары

Кафедра атауы

Пәндік олимпиаданың атауы,

Мамандақтар атауы

Конкурстардың атауы Өткізілген күні Жюри
І ТУР. Факультеттік
«Білім» факультеті
1 «Педагогика және психология» кафедрасы

«Қазіргі заман мұғалімінің кәсіби құзыреттілігі» тақырыбы

5В010300 «Педагогика және психология»

  1. «Білім беру кеңістігіндегі педагог-психолог тұлғасы» шығармашылық түрде команданы және мамандықты 3 тілде командалардың таныстырылуы (Визитка)
  2. «Білгірлер» блиц-тур
  3. «Менің кәсіби ұстанымым»
  4. «Шебер педагог – психолог»

12.12.2018 ж.

14-00

  1. П.ғ.д., профессор Сарыбекова Ж.Т.
  2. Аға оқ. Сыдыкова К.Ө.
  3. Аға оқ. Умеева Ш.Ж.
2 «Мектепке дейінгі және бастауыш оқыту» кафедрасы 5В010200 Бастауыш оқыту педагогикасы мен әдістемесі
  1. «Жаңартылған біліммен жарқын болашаққа»  Мамандықтар бойынша командалардың таныстырылуы (Визитка) 3 тілде
  2. Сұрақ-жауап, үй жұмысы (топпен бірге жұмыс жасау)
  3. «Бастауыш мектепте – білім берумазмұнын жаңарту» Практикалық сайыс (шебер-класс)

12.12.2018 ж.

12-00

  1. П.ғ.д., профессор Бөлеек Қ.
  2. Аға оқ. Ажибаева Р.Е.
  3. Аға оқ. Фатикова Н.А.
5В010100 Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу
3 «Филология» кафедрасы

Олимпиада по русскому языку среди студентов 1 курса национальных групп

  1. Эссе на тему «Каким я вижу Казахстан в XXI веке»
  2. Скороговорки
  3. Интеллектуальная игра. «Лучший дебатер»
  4. Стихотворение (по выбору)

19.12.2018 ж.

14-00

  1. Аға оқ. Семембаева Б.А.
  2. Аға оқ. Умирбаева Г.К.
  3. Аға оқ. Букенова Ж.С.

5В011700 Қазақ тілі мен әдебиеті

5В020500 Филология

  1. Эссе (жазба жұмысы) «Менің мамандығым»
  2. Диктант. Тақырыбы: «Рухани жаңғыру»
  3. «Білгенге маржан» сұрақ-жауап әдісі

1. П.ғ.к., д.м.а.  Елубаева Р.С. – төраға

2. Әбдіманапова М.Б.

3. Ерубаева Ж.С.

4 «Шетел тілдері» кафедрасы 5В011900 Шетел тілі: екі шетел тілі
  1. Іріктеу (тест)
  2. Ауызша (түрлі тақырыпта топик)
  3. Мәтінді аудару
12.12.2018 ж. 12-00

1. «Шетел тілдері» кафедрасының доценті Кулжанбекова Г.К.

2. «Шетел тілдері» кафедрасының аға оқытушысы Момбекова Д.К.

3. «Шетел тілдері» кафедрасының аға оқытушысы Ли Минджа

4. Шетел тілдері» кафедрасының оқытушысы Керімбай А.

«Экономика және құқық» факультеті
5 «Құқықтану» кафедрасы 5В030100 Құқықтану
  1.  «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «ҚР азаматтық іс жүргізу құқығы» және «Қылмыстық іс жүргізу құқығы» пәндерінен тест
  2. Кейс (қылмыстық және азаматтық құқықтық диктант)

19.-20.02.2019 ж.

13.00

  1. З.ғ.к., д.м.а. Аскарбекқызы Н.
  2. Аға оқ. Ералиева Ж.Д.
6 «Экономика және есеп» кафедрасы

5В050600 Экономика

5В051000 Мемлекеттік және жергілікті басқару

  1. Экономикалық теория, Макроэкономика пәндері бойынша тест (25 сұрақ)
  2. «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы бойынша жастардың (студенттердің) бизнес бастамасы. Алдынала дайындалған бизнес проект ұсыну.
  3. «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Экономикалық жаңғыру, әлемдегі ең дамыған 30 елдің қатарына қосылу» тақырыбында алдынала дайындалған презентация

23.01.2019 ж. – 30.01.2019 ж.

12-20

  1. Э.ғ.к. Сарсенова А.Е.
  2. PhD Қуатбеков Ж.
  3. Жоланова Г.Е.
  4. Умирзакова Н.Т.
  5. Оқ. Карим А.
ІІ ТУР. Университеттік
Барлық кафедралар Барлық мамандықтар

Университет деңтейіне пәндік олимпиада 2 тапсырмалардан өтеді:

  1. «Мамандықты таныстыру» (презентация 5 мин)
  2. Ғылыми жоба әзірлеу және қорғау (презентация 10-12 мин)

«Білім» факультеті

«Экономика және құқық» факультеті

01.03.2019 ж.

15-00

Конференц-зал

«Жаратылыстану» факультетіні

01.03.2019 ж.

15-00

Конференц-зал

ОӘЖҒХБ проректоры, г.ғ.к. Махмудова Л.К.  – төраға

  1. «Білім» факультетінің деканы п.ғ.к. Курманбекова А.С.
  2. «Жаратылыстану» факультетінің деканы т.ғ.к. Булекбаева К.Б.
  3. «Экономика және құқық» факультетінің деканы э.ғ.к. Тастанбекова К.Н.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!!

ТИГУ-нің жастары, алға!

Тараз инновациялық-гуманитарлық университеті «Білім» факультеті «Шетел тілдері» кафедрасының 5В011900 – «Шетел тілі: екі шетел тілі» мамандығының төртінші курс студенті Жантілесов Қуанышты Абылайхан атындағы Қазақ Халықаралық Қатынастар және Әлем Тілдері Университетінде өткізілген Республикалық пәндік олимпиададан ІІ жүлделі орынға ие болуымен құттықтаймыз!

Зияткерлік жарысқа еліміздің бірнеше жоғары оқу орындарында білім алатын студенттер қатысты. Білімділер олимпиадасына жеңімпаздарды іріктеу үш кезеңнен өтті. Қ.Жантілесов қытай тілінен терең білімі мен шығармашылық қабілетінің арқасында тапсырмаларды табысты орындап, білім деңгейінің жоғары екендігін көрсетті. Осындай озық ойлы, дарынды студенттің жетістіктеріне 2018 жылы Қ.Жантілесов академиялық ұтқырлық бағдарламасы аясында ТИГУ-мен тығыз байланыс жасайтын Қытай Халық Республикасының Іле педагогикалық университетінде өз білімін тереңдетіп, қытай тілін жетік меңгергендігінің де әсері зор. Қ.Жантілесовке жетекшілік етуге үлес қосқан кафедраның «Қытай тілі» пәнінің оқытушылары ф.ғ.к. Серік Мұстафаұлы және А.Керімбайдың еңбегін жоғары бағалауға болады.

Бұл тамаша жетістік Университеттің 10 жылдық мерей тойына орай зор қуаныш болды.Қ.Жантілесов Республикалық пәндік олимпиадада Университетіміздің мерейін үстем ете білгендігі үшін оған зор табыстар мен жаңа жетістіктер тілейміз!  

               Makala    

XI Республикалық пәндік олимпиада өткізілді

IMG 20190328 WA0000

      2019 жылдың 28-29  наурыз айында әл-Фараби атындағы ҚазҰУ базасында Қазақстан Республикасы жоғары оқу орындары студенттері арасында XI Республикалық пәндік олимпиада өткізілді. Республикалық пәндік олимпиада «5В010300Педагогика және психология» мамандығы бойынша ұйымдастырылды. Олимпиадаға Қазақстанның барлық аймақтарынан 21  ЖОО-дан қатысты.Тараз инновациялық-гуманитарлық университетінен «Жібек жолы жастары» командасы қатысты.Командаға ПЖП 16-1 тобының студенттері қатысты.Атап айтсақ: Бейбітова Жансая, Момбекова Сымбат, Жұмаділ Рахат. Жетекшісі: «Педагогика және психология» кафедрасының меңгерушісі:Сарыбекова Жанат Төленқызы. Олимпиада уақытында қатысушылар жоғары деңгейдегі дайындықтарын, ынталарын және де өз мамандықтары бойынша үздік болуға деген ұмтылыстарын танытты. «Жібек жолы жастары» командасы –«Көрермен көзайымы» номинациясымен марапатталды.Жарыс 4 кезеңнен қамтылды.Нәтижесінде 1-орын КАзНУ «Юниту» командасы , 2- орын- Павлодар «Жетісу» командасы, 3-орын Астана «Игигай» командасы, ТАРМПУ «Жалынды жастар» командасы иеленді.

126   345

 

Жантілесов Қуаныш Алтынбекұлы(азаматтығы қазақ)

Kuanysh

«Қытай тілі»пәнінен Республикалық пәндік   олимпиаданың және   Халықаралық лингвистикалық олимпиадасының жүлдегері

Тараз қаласындағы № 32 орта мектепті бітірген, туған   жылы 31.05.1996.   Тараз инновациялық гуманитарлық университетінің 5B011900 «  Шетел тілі: екі шетел тілі»(ағылшын және   қытай)мамандығының 4 курс студенті.

2019 жылы22-23   ақпандаАбылайханатындағыҚазақ xалықаралыққатынастаржәне әлемтілдеріуниверситетінде өткен5В011900 «Шетел тілі: екі   шет тілі» мамандығы «Қытай тілі»   пәні бойыншаРеспубликалық пәндік олимпиаданың 2 орын   жүлдегері.

25-26 сәуірде Академик Е.А.Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетінде шетел тілдерінен студенттер арасында өткізілген «Қытай тілі» секциясында халықаралық олимпиаданың 3 орын жүлдегері

 

ЖОЛАШАРОВА АЯУЖАН ЖАҚСЫБЕКҚЫЗЫ

(ұлтты - қазақ)

Aiyuzhan

      IIIреспубликалық пәндік олимпиаданың 3 дәрежелі диплом   иегері Тараз қаласы Шона Смаханұлы атындағы № 44 орта    мектептің 2018 жылғы түлегі. 05.09.2000 жылы туылған.   Тараз инновациялық-гуманитарлық университетінде  “5В050600 - Экономика” мамандығында оқиды.  2017 жылы облыстық саптық жүріске қатысқандығы    үшін   алғыс хатпен марапатталды. 2015 жылы «Ақбота» интеллектуалдық ойынына қатысып, сертификат алды.

 

ЖҰМАБЕКОВА АЙҒАНЫМ АЛДАБЕРГЕНҚЫЗЫ

(ұлты - қазақ)

Aiganim

2018 жылы Қызылорда облысы, Арал ауданындағы Арал   көпсалалы колледжіні бітірген.

2018 жылдан Жамбыл облысы, Тараз қаласындағы Тараз   инновациялық-гуманитарлық университетінің «Жаратылыс»   факультетнің 5В011600-География мамандығында оқиды.

2019 жылы  сәуір айында Айғаным  Қызылорда қаласында   Қорқыт Ата атындағы Қызылорда мемлекеттік универмитетінде   өткен 5В011600-«География» мамндығы бойынша Қазақстан   Республикасы жоғары оқу орындары студенттері арасындағы ХІ   Республикалық пән олимпиадасында жеке есепте ІІІ орын алғаны   үшін марапатталды.

 

Мелдебек Райымбек Күнтуұлы

(ұлты - қазақ)

3.1

2018-2019 оқу жылының «Олимпиада жүлдегері»

   Түркістан облысы, Шардара қаласы Қ.Аманжолов атындағы  жалпы орта мектебін бітірді. Түркістан облысы, Шардара қаласында 24.11.1998 ж дүниеге келген, Тараз инновациялық-гуманитарлық университетінде 5В010400 – «Бастапқы әскери дайындық» мамандығында оқиды.  2013-2014 ж аралығында Түркістан облысында өткізілген Олимпиадаға қатысып, жүлделі 3 орынға ие болды.  2018-2019 ж аралығында Қарағанды қаласы, Қарағанды Мемлекеттік Университетінде ұйымдастырылған ХІ Республикалық пәндік Олимпиадаға қатысып, жүлделі 3 орынға ие болды.

 

Ермагамбетов Амирбай Жанхожаевич

(ұлты - қазақ)

3.2

2018-2019 оқу жылының «Олимпиада жүлдегері»

       Жамбыл облысы, Меркі ауданы №20 орта мектебін бітірді. Узбекистан, Каракалпакстанда 23.04.1996 ж дүниеге келген.

       Тараз инновациялық-гуманитарлық университетінде

5В010400 – «Бастапқы әскери дайындық» мамандығында оқиды.

      2018-2019 ж аралығында Қарағанды қаласы, Қарағанды Мемлекеттік Университетінде ұйымдастырылған ХІ Республикалық пәндік Олимпиадаға қатысып, жүлделі 3 орынға ие болды.                                                                                

 

 

                          Берік Нұрдос Ерланұлы                          

(ұлты - қазақ)

3.3

2018-2019 оқу жылының «Олимпиада жүлдегері»

Жамбыл облысы, Т.Рысқұлов ауданы, Құмарық ауылы, Болтай батыр атындағы орта мектебін бітірген, Т.Рысқұлов ауданында 02.08.2000 ж. дүниеге келген.

Тараз инновациялық-гуманитарлық университетінде 5В010400 – «Бастапқы әскери дайындық» мамандығында оқиды. 2018-2019 ж аралығында Қарағанды қаласы, Қарағанды Мемлекеттік Университетінде ұйымдастырылған ХІ Республикалық пәндік Олимпиадаға қатысып, жүлделі 3 орынға ие болды.

 

ИНФОРМАЦИЯ ПО ПРЕДМЕТНЫМ ОЛИМПИАДАМ

      В Таразском инновационно-гуманитарном университете на 2017-2018 учебный год обучение проводится по 28 специальностям бакалавриата. Олимпиады проводятся в 2 этапа. 1этап проводится на уровне факультета согласно графика. На сегодняшний день проведены предметные олимпиады по 11 специальностям.

Этапы проведения предметных олимпиад Сроки проведения Проведение предметных олимпиад
1 1 этап
Внутри факультетский
Февраль 2018 г. Запланировано проведение по 21 специальностям, олимпиада по русскому языку среди студентов 1 курса национальных групп.
Проведено по 11 специальностям.
2

2 этап

Внутри университетский

Март 2018 г. По специальности 5В011900 Иностранный язык: два иностранных языков 3 победителей предметной олимпиады по университету для участия в Республиканской олимпиаде в Казахском университете международных отношений и мировых языков им. Абылай хана, которая будет проведена 23-24 февраля 2018 года.
3

3 этап

Республиканские предметные олимпиады

Согласно информационным заявкам По результатам внутри университетского этапа предметных олимпиад.

ОЛИМПИАДА ПЕДАГОГИКА ЖӘНЕ ПСИХОЛОГИЯ


2018 жылдың 13 ақпанында «Педагогика және психология» кафедрасының ұйымдастыруымен «Педагогика және психология»  мамандығында білім алушы  күндізгі бөлімінің 1,2,3 курс студенттерімен ұйымдастырылды.Әр топтан 5 студенттен. Олимпиада тақырыбы «Қазіргі заман мұғалімінің кәсіби құзіреттілігі». Мақсаты: Жоғары педагогикалық білім беруді модернизациялау жағдайында қазіргі қоғамдағы педагогикалық – психологиялық мамандықтың рөлін арттыру, бәсекеге қабілетті болашақ педагог психологтың креативті құзіреттілігін қалыптастыру.
Сайыс 3 кезеңнен құралады:
1.    «Білім беру кеңістігіндегі педагог – психолог мұғалім» - командаларды таныстыру.
2.    Блиц - тур «Білгірлер» - әрбір команда берілген уақытта педагогикалық ұғымның мазмұнын ашады.
3.    «Менің кәсіби ұстанымым» тәжірибелік іс – шара (дамыту, түзету тапсырмалары, шебер класс, психологиялық тренингтер.
Жүлделі орын алған топтар::
1 орын ПжП 15.1 топ студенттері
2 орын ПжП 16.1 топ студенттері  
3 орын  ПжП 17.1 топ студенттері

IMG 20180207 WA0042IMG 20180213 WA0001IMG 20180213 WA0006IMG 20180214 WA0003IMG 20180214 WA0009IMG 20180214 WA0014IMG 20180214 WA0016IMG 20180214 WA0019IMG 20180214 WA0022IMG 20180214 WA0023IMG 20180214 WA0026IMG 20180214 WA0027IMG 20180214 WA0029IMG 20180214 WA0032IMG 20180214 WA0034

 

 «5В010300 – Педагогика және психология» секциясы бойынша студенттер арасындағы Республикалық пәндік олимпиада нәтижесі

 

Жоғарғы оқу орны

1 кезең, орта балл

2 кезең, орта балл

3 кезең, орта балл

Орта балл

1

Әл-Фараби атындағы ҚазҰУ, «TOL Team of leaders» командасы

71

169

70

310

2

Жансүгіров атындағы Жетісу мемлекеттік университеті «Жетісу шуағы» командасы

67

146

65

278

3

Абая атындағы ҚазҰПУ, «Жарқын болашақтың навигаторы» командасы

69

88

55

212

4

Қ.А.Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті «Яссы тағылымы» командасы

60

95

55

210

5

М.Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университеті «West pragmatists» командасы

54

96

50

200

6

Тараз мемлекеттік педагогикалық университеті «Sunqar» командасы

50

92

45

187

7

Абая Мырзахметов атындағы Көкшетау университеті, «Фрейдстьюденс» командасы

32

94

56

182

8

М.Әуезов атындағы Оңтүстік-Қазақстан мемлекеттік университеті «Көмек» командасы

42

88

52

182

9

Евразиялық гуманитарлық университеті «Инсайт» командасы

26

90

61

177

10

ҚазМемҚызПУ «Сапа» командасы

35

91

50

176

11

Тараз инновациялық-гуманитарлық университеті «Эверест» командасы

62

43

59

164

12

Қорқыт Ата атындағы ҚМУ «Градиент» командасы

39

77

38

154

13

М.Әуезов атындағы Оңтүстік-Қазақстан мемлекеттік университеті «Гармония» командасы

33

57

54

144

14

Павлодар мемлекеттік педагогикалық университеті «Университет» командасы

32

71

41

144

 1.12

 

 1.1 1.2 1.3

1.4 1.5 1.6

 

РЕСПУБЛИКАЛЫҚ  ОЛИМПИАДАСЫ

2018 жылдың, 9-11 сәуірінде Абай атындағы Қазақ  ұлттық  педагогикалық университетінің (ҚазҰПУ) ұйымдастыруымен өткізілген «ПЕДАГОГИКА  ҒЫЛЫМДАРЫ  БОЙЫНША МАГИСТРАНТТАРДЫҢ  РЕСПУБЛИКАЛЫҚ  ОЛИМПИАДАСЫНА»  6М010300 «Педагогика және психология»  мамандығы бойынша магистранттар қатысып 3 орын иеленді.

2.4

2.1 2.2 2.3

 

 

ТАРАЗ ИННОВАЦИЯЛЫҚ-ГУМАНИТАРЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ

2018– 2019  оқу жылында пәндік олимпиаданың жоспары

Кафедра атауы

Пәндік олимпиаданың атауы,

Мамандақтар атауы

Конкурстардың атауы

Өткізілген күні

Жюри

І ТУР. Факультеттік

«Білім» факультеті

1

«Педагогика және психология» кафедрасы

«Қазіргі заман мұғалімінің кәсіби құзыреттілігі» тақырыбы

5В010300 «Педагогика және психология»

1. «Білім беру кеңістігіндегі педагог-психолог тұлғасы» шығармашылық түрде команданы және мамандықты 3 тілде командалардың таныстырылуы (Визитка)

2. «Білгірлер» блиц-тур

3. «Менің кәсіби ұстанымым»

4. «Шебер педагог – психолог»

12.12.2018 ж.

14-00

1.      П.ғ.д., профессор Сарыбекова Ж.Т.

2.      Аға оқ. Сыдыкова К.Ө.

3.      Аға оқ. Умеева Ш.Ж.

2

«Мектепке дейінгі және бастауыш оқыту» кафедрасы

5В010200 Бастауыш оқыту педагогикасы мен әдістемесі

1. «Жаңартылған біліммен жарқын болашаққа» Мамандықтар бойынша командалардың таныстырылуы (Визитка) 3 тілде

2. Сұрақ-жауап, үй жұмысы (топпен бірге жұмыс жасау)

3. «Бастауыш мектепте – білім берумазмұнын жаңарту» Практикалық сайыс (шебер-класс)

12.12.2018 ж.

12-00

1. П.ғ.д., профессор Бөлеек Қ.

2. Аға оқ. Ажибаева Р.Е.

3. Аға оқ. Фатикова Н.А.

5В010100 Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу

3

«Филология» кафедрасы

Олимпиада по русскому языку среди студентов 1 курса национальных групп

1. Эссе на тему «Каким я вижу Казахстан в XXI веке»

2. Скороговорки

3. Интеллектуальная игра. «Лучший дебатер»

4. Стихотворение (по выбору)

19.12.2018 ж.

14-00

1.      Аға оқ. Семембаева Б.А.

2.      Аға оқ. Умирбаева Г.К.

3.      Аға оқ. Букенова Ж.С.

5В011700 Қазақ тілі мен әдебиеті

5В020500 Филология

1.      Эссе (жазба жұмысы) «Менің мамандығым»

2.      Диктант. Тақырыбы: «Рухани жаңғыру»

3.      «Білгенге маржан» сұрақ-жауап әдісі

1. П.ғ.к., д.м.а.  Елубаева Р.С. – төраға

2. Әбдіманапова М.Б.

3. Ерубаева Ж.С.

4

«Шетел тілдері» кафедрасы

5В011900 Шетел тілі: екі шетел тілі

1.                   Іріктеу (тест)

2.                   Ауызша (түрлі тақырыпта топик)

3.                   Мәтінді аудару

12.12.2018 ж. 12-00

1. «Шетел тілдері» кафедрасының доценті Кулжанбекова Г.К.

2. «Шетел тілдері» кафедрасының аға оқытушысы Момбекова Д.К.

3. «Шетел тілдері» кафедрасының аға оқытушысы Ли Минджа

4. Шетел тілдері» кафедрасының оқытушысы Керімбай А.

«Экономика және құқық» факультеті

5

«Құқықтану» кафедрасы

5В030100 Құқықтану

1.      «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «ҚР азаматтық іс жүргізу құқығы» және «Қылмыстық іс жүргізу құқығы» пәндерінен тест

2.      Кейс (қылмыстық және азаматтық құқықтық диктант)

19.-20.02.2019 ж.

13.00

1. З.ғ.к., д.м.а. Аскарбекқызы Н.

2. Аға оқ. Ералиева Ж.Д.

6

«Экономика және есеп» кафедрасы

5В050600 Экономика

5В051000 Мемлекеттік және жергілікті басқару

1. Экономикалық теория, Макроэкономика пәндері бойынша тест (25 сұрақ)

2. «Бизнестің жол картасы 2020» бағдарламасы бойынша жастардың (студенттердің) бизнес бастамасы. Алдынала дайындалған бизнес проект ұсыну.

3. «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Экономикалық жаңғыру, әлемдегі ең дамыған 30 елдің қатарына қосылу» тақырыбында алдынала дайындалған презентация

23.01.2019 ж. – 30.01.2019 ж.

12-20

1. Э.ғ.к. Сарсенова А.Е.

2. PhD Қуатбеков Ж.

3. Жоланова Г.Е.

4. Умирзакова Н.Т.

5. Оқ. Карим А.

ІІ ТУР. Университеттік

Барлық кафедралар

Барлық мамандықтар

Университет деңтейіне пәндік олимпиада 2 тапсырмалардан өтеді:

1.     «Мамандықты таныстыру» (презентация 5 мин)

2.     Ғылыми жоба әзірлеу және қорғау (презентация 10-12 мин)

«Білім» факультеті

«Экономика және құқық» факультеті

01.03.2019 ж.

15-00

Конференц-зал

«Жаратылыстану» факультетіні

01.03.2019 ж.

15-00

Конференц-зал

ОӘЖҒХБ проректоры, г.ғ.к. Махмудова Л.К.  – төраға

1.                  «Білім» факультетінің деканы п.ғ.к. Курманбекова А.С.

2.                  «Жаратылыстану» факультетінің деканы т.ғ.к. Булекбаева К.Б.

3.                   «Экономика және құқық» факультетінің деканы э.ғ.к. Тастанбекова К.Н.

Университеттің Ғылыми-әдістемелік кеңес құрамын бекіту туралы

2019-2020 оқу жылында жұмыс жасайтын Ғылыми-әдістемелік кеңес мүшелерінің төмендегі тізімі:

Ғылыми-әдістемелік кенес төрайымы:
  Қабылбаева Гүлжан Айтжановна -Оқу-әдістемелік жұмыстар жөніндегі проректоры;
ҒӘК төрайым орынбасыры:
  Акимова Диана Канатовна -Оқу-әдістемелік бөлімінің бастығы;
Ғылыми-әдістемелік кенес мүшелері:
1 Асабай Қалтай Арынович -Ғылыми зерттеу жұмыстарын ұйымдастыру бөлімінің бастығы
2 Тулеев Тұрсыналі Нахысбекович -«Ақпараттық-коммуникациялық технологиялар» басқармасының бастығы;
3 Озбекова Аманкул Андабаевна -Ақпараттық-кітапханалық орталығының директоры
4 Булекбаева Камила Балтабаевна -« Болон үрдісі» орталығының бастығы;
5 Азимова Мадина Алиайдаровна -Тіркеу офисінің жетекшісі;
6 Құрманбекова Айгүл Сауқымбековна -«Білім» факультетінің  деканы;
7 Нұрғабылов Мұрат Нуридинович -«Жаратылыстану» факультетінің  деканы;
8 Тастанбекова Қарлығаш Нышанбаевна -«Экономика және құқық» факультетінің  деканы;
9 Бақтықожаев Жанғали Жұмақадырұлы 

-«Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру»    

 факультетінің  деканы;

10 Шоколакова Сауле Бектуриевна -«Білім» факультетінің ОӘ бюро төрайымы
11 Дунбаева  Айгуль Маратбековна -«Жаратылыстану» факультетінің ОӘ бюро төрайымы;
12 Жусипова Бейсенкул Шырынхановна -«Экономика және құқық» факультетінің ОӘ бюро   төрайымы;
13 Сарыбекова Жанат Туленовна

-«Педагогика және психология» кафедрасының  

меңгерушісі;

14 Немеребаев Мухатай  -«Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық»   кафедрасының меңгерушісі;
15 Баубеков Сабит Джумабаевич -«Кәсіптік оқыту және бейнелеу өнері» кафедрасының  меңгерушісі;
16 Мамаев Шари

-«Жаратылыстану мамандықтар» кафедрасының 

    меңгерушісі;

17 Сейтбаев Қуандық Жұмабаевич -«Биология және ауылшаруашылық мамандықтар» кафедрасының меңгерушісі;
18 Беркенова Рабиға Ағабекқызы -«Филология» кафедрасының  меңгерушісі;
19 Оңғарбаева Марал Бүркитбаевна

-«Ақпаратты-коммуникативтік технологиялар»  

  кафедрасының  меңгерушісі;

20 Елубаева Рахат Сайлаубекқызы -«Мектепке дейінгі және бастауыш оқыту» кафедрасы   меңгерушісінің меңгерушісі;
21 Айтекова Құралай Ускенбаевна -«Туризм, география және тарих» кафедрасының  меңгерушісі;
22 Аскарбеккызы Назира -«Құқықтану» кафедрасының  меңгерушісі;
23 Иманбаев Қуат Сарыбаевич -«Мемлекет және құқық теориясы» кафедрасының  меңгерушісі;
24 Маликтаева Пернекул Маликтайқызы

-«Стандарттау  және ветеринарлық санитария»

   кафедрасының  меңгерушісі;

25 Сарсенова Акмарал Едилбаевна -«Қаржы және есеп» кафедрасының  меңгерушісі;
26 Қуатбеков Жарас Алпысбайұлы

-«Экономика және басқару» кафедрасының  

меңгерушісі;

27 Тургунтаева Гүльсара Ашимбаевна  -«Шетел тілдері» кафедрасы меңгерушісінің м.а.;
28 Сексенбаева Жанар Молдановна -ОӘБ іс-тәжірибе және бітірушілермен жұмыс   секторының әдіскері, хатшы

 

Ғылыми-әдістемелік кеңесінің жұмыс топтарының құрамы:

  1. Оқулықтар мен оқу-әдістемелік құралдарды сараптау / Экспертиза учебников и учебно-методических пособий
Аты-жөні Қызметі
Комиссия төрағасы
1 Баубеков Сабит Жумабаевич

«Кәсіптік оқыту және бейнелеу өнері»  

кафедрасының менгерушісі

Комиссия мүшелері:
2 Сарыбекова Жанат Туленовна   «Педагогика және психология» кафедрасының менгерушісі
3 Сейтбаев Қуандық Жұмабаевич «Биология және ауылшаруашылық мамандықтары» кафедрасының менгерушісі;
4 Озбекова Аманкуль Андабаевна «Ақпараттық-кітапхана орталық» директоры
5 Булекбаева Камила Балтабаевна «Болон үрдісі» орталығының бастығы

 

   Модудьдік білім беру бағдарламалар / Модульная образовательная программа 

Аты-жөні Қызметі
Комиссия төрайымы
1 Сарсенова Ақмарал Едилбаевна «Қаржы және есеп» кафедрасының                                                                            менгерушісі;
Комиссия мүшелері:
2 Бақтықожаев Жанғали Жұмақадырұлы «Жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру» факультетінің деканы;
3 Шокалакова Сауле Бектуриевна   «Білім» факультетінің ОӘ бюро төрайымы;
4 Дунбаева   Айгуль Маратбековна «Жаратылыстану» факультетінің ОӘ бюро төрайымы;
5 Жусипова Бейсенкуль Шырынхановна «Экономика және құқық» факультетінің ОӘ бюро                                                           төрайымы;

 

Алдыңғы қатардағы оқу және ғылыми-әдістемелік жұмыстар тәжірибесін топтастыру және алмасу, біліктілікті арттыру / Сбор и распространение опыта передовых учебных и научно-методических работ, повышение квалификации 

Аты-жөні Қызметі
Комиссия төрағасы
1

Нұрғабылов Мұрат Нуридинович

«Жаратылыстану» факультетінің деканы;
Комиссия мүшелері:
2 Асабай Қалтай Арынович   «Ғылыми-зерттеу жұмыстарын ұйымдастыр» бөлім бастығы
3 Немеребаев Мұқатай        
  1. «Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық» кафедрасының менгерушісі;
4 Оңғарбаева Марал Буркитбаевна           «Ақпаратты-коммуникативтік технологиялар»                                                                 кафедрасының меңгерушісі
5 Маликтаева Пернегүл Маликтайқызы «Стандарттау және ветеринарлық санитария»                                                                 кафедрасының менгерушісі;
6 Аскарбеккызы Назира                           «Құқықтану» кафедрасының менгерушісі;

 

Білім беру сапасының мониторингі / Мониторинг качества образования 

Аты-жөні Қызметі
Комиссия төрайымы
1 Тастанбекова Қарлығаш Нышанбаевна «Экономика және құқық»                                                                                 факультетінің деканы;
Комиссия мүшелері:
2 Тулеев Тұрсынәлі Нақысбекұлы  
  1. «Ақпараттық-компьютерлік коммуникациялар          
технологиясы» басқарма бастығы
3 Беркенова Рабиға Ағабекқызы      
  1. «Филология» кафедрасының менгерушісі;
4 Тұрғынтаева Гүласара Ашимбаевна «Шетел тілдері» кафедрасының меңгерушісі
5 Иманбаев Қуат Сарыбаевич   «Мемлекет және құқық теориясы» кафедрасының меңгерушісі
6 Азимова Мадина Алиайдаровна     Тіркеу-офисінің жетекшісі

 

Кәсіптік тәжірибелер және жұмысқа орналасу / Профессиональные практики и трудоустройство

Аты-жөні Қызметі
Комиссия төрайымы
1 Құрманбекова Айгуль Саукынбековна «Білім» факультетінің  деканы;
Комиссия мүшелері:
2 Мамаев Шари Мамаевич           «Жаратылыстану мамандықтар» кафедрасының менгерушісі;
3 Елубаева Рахат Сайлаубековна
  1. «Мектепке дейінгі және бастауыш оқыту» кафедрасы кафедрасының меңгерушісі
4 Айтекова Құралай Ускенбаевна «Туризм, география және тарих» кафедрасының меңгерушісі
5 Қуатбеков Жарас Алпысбайұлы «Экономика және басқару» кафедрасының менгерушісі

 

 

 

Сараптау комиссия құрамын бекіту туралы

Сараптау комиссия құрамын бекіту туралы

      Университет мұрағатында сақталған құжаттардың құндылығына сараптама жасау, іріктеу, тиісті мемлекеттік мұрағатқа тұрақты сақтауға тапсыруға дайындау, сақтау мерзімдерін анықтау және сақтау мерзімдері өткен құжаттар мен істерді жоюға бөлу мақсатында төмендегі құрамда сараптау комиссиясы бекітілсін:
Комиссия төрағасы:
Әшірбеков С.- Тәрбие және қаржы-шаруашылық қызмет жөніндегі проректор;
Комиссия мүшелері:
Дубский Ю.В.-"Ішкі сапаны қамтамасыз ету" басқармасының бастығы;
Қабылбаева Г.А.- Оқу әдістемелік бөлімінің бастығы;
Несіпбаева Қ.-"Ұйымдастыру және кадр жұмыстары" бөлімінің мұрағатшысы;
Негізгі:"Ұйымдастыру және кадр жұмыстары" бөлімінің мұрағатшысы Қ.Несіпбаеваның 20.11.2017 жылғы №5 қызмет хаты.