Білімгердің анықтама-жолсілтемесі

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ МИНИСТРЛІГІ
ТАРАЗ ИННОВАЦИЯЛЫҚ-ГУМАНИТАРЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ
БАҒДАР КІТАПШАСЫ(жүктеп алу)

АКАДЕМИЯЛЫҚ КҮНТІЗБЕ

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ БІЛІМ ЖӘНЕ ҒЫЛЫМ МИНИСТРЛІГІ
ТАРАЗ ИННОВАЦИЯЛЫҚ-ГУМАНИТАРЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ
2018-2019 ОҚУ ЖЫЛЫНА АРНАЛҒАН
АКАДЕМИЯЛЫҚ КҮНТІЗБЕ(жүктеп алу)

ЭЛЕКТИВТІ ПӘНДЕР КАТАЛОГЫ

ТАРАЗ ИННОВАЦИЯЛЫҚ-ГУМАНИТАРЛЫҚ УНИВЕРСИТЕТІ

ЭЛЕКТИВТІ ПӘНДЕР КАТАЛОГЫ

2017-2018 ОҚУ ЖЫЛЫНА

1. БІЛІМ:
5B010100-Мектепке дейінгі оқыту және тәрбиелеу----толық нұсқасын жүктеу
5В010200-Бастауыш оқыту педагогикасы мен әдістемесі----толық нұсқасын жүктеу
5В010300-Педагогика және психология----толық нұсқасын жүктеу
5В010400-Бастапқы әскери дайындық----толық нұсқасын жүктеу
5В010700-Бейнелеу өнері және сызу----толық нұсқасын жүктеу
5В010800-Дене шынықтыру және спорт----толық нұсқасын жүктеу
5В011400-Тарих----толық нұсқасын жүктеу
5В011600-География----толық нұсқасын жүктеу
5В011700-Қазақ тілі және әдебиеті----толық нұсқасын жүктеу
5В011900-Шет тілі:екі шет тілі (ағылшын-қытай,ағылшын-корей)----толық нұсқасын жүктеу
5В012000-Кәсіптік оқыту----толық нұсқасын жүктеу

2. ГУМАНИТАРЛЫҚ ҒЫЛЫМДАР:
5В020500-Филология----толық нұсқасын жүктеу

3. ҚҰҚЫҚ:
5В030100-Құқықтану----толық нұсқасын жүктеу

4. ӘЛЕУМЕТТІК ҒЫЛЫМДАР, ЭКОНОМИКА ЖӘНЕ БИЗНЕС:
5В050600-Экономика----толық нұсқасын жүктеу
5В050800-Есеп және аудит----толық нұсқасын жүктеу
5В050900-Қаржы----толық нұсқасын жүктеу
5В051000-Мемлекеттік және жергілікті басқару----толық нұсқасын жүктеу

5. ЖАРАТЫЛЫСТАНУ ҒЫЛЫМДАРЫ:
5В060100-Математика----толық нұсқасын жүктеу
5В060200-Информатика----толық нұсқасын жүктеу
5В060400-Физика----толық нұсқасын жүктеу
5В060600-Химия----толық нұсқасын жүктеу
5В060700-Биология----толық нұсқасын жүктеу

6. ТЕХНИКАЛЫҚ ҒЫЛЫМДАР ЖӘНЕ ТЕХНОЛОГИЯЛАР:
5В070400-Есептеу техникасы және бағдарламалық----толық нұсқасын жүктеу
қамтамасыз ету
5В073200-Стандарттау, сертификаттау және метрология (салалар бойынша)----толық нұсқасын жүктеу

7.АУЫЛШАРУАШЫЛЫҚ ҒЫЛЫМДАРЫ
5B080100-Агрономия----толық нұсқасын жүктеу
5В080100-Өсімдік қорғау және карантин----толық нұсқасын жүктеу

8.ҚЫЗМЕТ КӨРСЕТУ
5В090200-Туризм----толық нұсқасын жүктеу

9.ВЕТЕРИНАРИЯ
5В120200-Ветеринарлық санитария----толық нұсқасын жүктеу

Пәндік олимпиада туралы ережe

ПӘНДІК ОЛИМПИАДА ТУРАЛЫ ЕРЕЖЕ

       Тараз инновациялық-гуманитарлық университет әр жылда пәндік олимпиадаларды ұйымдастырады. Бұл ереже мамандықтар бойынша студенттік пәндік олимпиадалардың ұйымдастыру және өткізудің жалпы тәртібін қамтиды. Толығырақ...

ИНФОРМАЦИЯ ПО ПРЕДМЕТНЫМ ОЛИМПИАДАМ

      В Таразском инновационно-гуманитарном университете на 2017-2018 учебный год обучение проводится по 28 специальностям бакалавриата. Олимпиады проводятся в 2 этапа. 1этап проводится на уровне факультета согласно графика. На сегодняшний день проведены предметные олимпиады по 11 специальностям.

Этапы проведения предметных олимпиад Сроки проведения Проведение предметных олимпиад
1 1 этап
Внутри факультетский
Февраль 2018 г. Запланировано проведение по 21 специальностям, олимпиада по русскому языку среди студентов 1 курса национальных групп.
Проведено по 11 специальностям.
2

2 этап

Внутри университетский

Март 2018 г. По специальности 5В011900 Иностранный язык: два иностранных языков 3 победителей предметной олимпиады по университету для участия в Республиканской олимпиаде в Казахском университете международных отношений и мировых языков им. Абылай хана, которая будет проведена 23-24 февраля 2018 года.
3

3 этап

Республиканские предметные олимпиады

Согласно информационным заявкам По результатам внутри университетского этапа предметных олимпиад.

ОЛИМПИАДА ПЕДАГОГИКА ЖӘНЕ ПСИХОЛОГИЯ


2018 жылдың 13 ақпанында «Педагогика және психология» кафедрасының ұйымдастыруымен «Педагогика және психология»  мамандығында білім алушы  күндізгі бөлімінің 1,2,3 курс студенттерімен ұйымдастырылды.Әр топтан 5 студенттен. Олимпиада тақырыбы «Қазіргі заман мұғалімінің кәсіби құзіреттілігі». Мақсаты: Жоғары педагогикалық білім беруді модернизациялау жағдайында қазіргі қоғамдағы педагогикалық – психологиялық мамандықтың рөлін арттыру, бәсекеге қабілетті болашақ педагог психологтың креативті құзіреттілігін қалыптастыру.
Сайыс 3 кезеңнен құралады:
1.    «Білім беру кеңістігіндегі педагог – психолог мұғалім» - командаларды таныстыру.
2.    Блиц - тур «Білгірлер» - әрбір команда берілген уақытта педагогикалық ұғымның мазмұнын ашады.
3.    «Менің кәсіби ұстанымым» тәжірибелік іс – шара (дамыту, түзету тапсырмалары, шебер класс, психологиялық тренингтер.
Жүлделі орын алған топтар::
1 орын ПжП 15.1 топ студенттері
2 орын ПжП 16.1 топ студенттері  
3 орын  ПжП 17.1 топ студенттері

IMG 20180207 WA0042IMG 20180213 WA0001IMG 20180213 WA0006IMG 20180214 WA0003IMG 20180214 WA0009IMG 20180214 WA0014IMG 20180214 WA0016IMG 20180214 WA0019IMG 20180214 WA0022IMG 20180214 WA0023IMG 20180214 WA0026IMG 20180214 WA0027IMG 20180214 WA0029IMG 20180214 WA0032IMG 20180214 WA0034

Университеттің Ғылыми-әдістемелік кеңес құрамын бекіту туралы

2017-2018 оқу жылында жұмыс жасайтын ӘК мүшелерінің төмендегі тізімі  қабылдансын:

Ғылыми-әдістемелік кеңес төрағасы:
1.    Шертаев Ерман Тельманович – Оқу, ғылыми жұмыстар және стратегиялық даму жөніндегі  проректоры
Төраға орынбасары:
2.    Қабылбаева Гульжан Айтжановна – Оқу-әдістемелік бөлімінің бастығы
Ғылыми-әдістемелік кеңес мүшелері:
1.  Дубский Юрий Васильевич- «Ішкі сапаны қамтамасыз ету» басқармасының бастығы
2.  Құрманбекова Айгул Саукынбековна – «Білім» факультетінің деканы
3.  Актаев Еркін Қуанышбекович  - «Жаратылыстану» факультетінің деканы
4. Тастанбекова Қарлығаш Нышанбаевна – «Экономика және құқық» факультетінің деканы
5. Бақтықожаев Жанғали Жұмақадырұлы  - «Жоғарғы оқу орнынан кейінгі білім беру» факультетінің деканы
6. Беркенова Рабига – «Филология» кафедрасының  доцент  м.а., «Білім» факультетінің  бюро төрайымы
7. Булекбаева Камила Балтабаевна –– «Стандарттау  және ветеринарлық санитария» кафедрасының  доцент м.а.,  «Жаратылыстану» факультетінің  бюро төрайымы
8. Онласынова Айгул – «Экономика және басқару» кафедрасының аға оқытушысы, «Экономика және  құқық» факультетінің  бюро төрайымы
9. Сарыбекова Жанат Туленовна – «Мектепке дейінгі, бастауыш, кәсіптік оқыту және бейнелеу өнері» кафедрасының    меңгерушісі
10. Елубаева Рахат Сайлаубекқызы – «Филология» кафедрасының меңгерушісі
11. Құлжанбекова Ғалия Құдыретовна- «Шетел тілдері» кафедрасының меңгерушісі м.а.
12. Немеребаев Мукатай – «Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық» кафедрасының  меңгерушісі
13. Махмудова Ләззат Камаловна– «Биология, ауыл-шаруашылық мамандықтар, география және туризм» кафедрасының меңгерушісі
14. Маликтаева Пернегул – «Стандарттау  және ветеринарлық санитария» кафедрасының меңгерушісі
15. Мамаев Шари Мамаевич – «Жаратылыстану мамандықтар» кафедрасының меңгерушісі
16. Оңғарбаева Марал Буркитбаевна- «Ақпаратты-коммуникативті технологиялар» кафедрасының меңгерушісі
17. Аскарбеккызы Назира - «Құқықтану» кафедрасының меңгерушісі
18. Сарсенова Акмарал Едилбаевна – «Экономика және басқару» кафедрасының меңгерушісі
19. Тажибаев Серик Дуйсеналиевич - «Қаржы және есеп» кафедрасының меңгерушісі
20. Алимбекова Мадина- «Тарих және құқық» кафедрасының меңгерушісі
21. Баубеков Сабит Жумабаевич- Ғылыми-зерттеу жұмыстарын ұйымдастыру және стратегиялық дамыту бөлімінің бастығы
22. Өзбекова Аманкүл Андабаевна – Ақпараттық-кітапханалық орталығының директоры
23. Төлеев Тұрсынәлі Нақысбекұлы – Ақпараттық-компьютерлік технологиялар  бөлімінің бастығы
24. Азимова Мадина Алиайдаровна- Офис–тіркеушілер бөлімінің бастығы
25. Стамкулова Баян Шаймерденовна- Көптілдік дамыту сектор жетекшісі
26. Суталиева Шархан- Академиялық мобильдендіру сектор жетекшісі
27. Сексенбаева Жанар Молдановна – ОӘБ іс-тәжірибелер және бітірушілермен сектор жетекшісі, хатшы

1.    Оқулықтар мен оқу-әдістемелік құралдарды әзірлеуді ұйымдастыру
Жұмыс тобы:
Төраға: Баубеков Сабит Жұмабаевич- Ғылыми-зерттеу жұмыстарын ұйымдастыру және стратегиялық дамыту  бөлімінің бастығы
Мүшелері:
1.    Сарыбекова Жанат Туленовна- «Педагогика және психология» кафедра меңгерушісі
2.    Махмудова Ләззат Камаловна - «Биология, ауыл-шаруашылық мамандықтар, география»  кафедрасының меңгерушісі
3.    Озбекова Аманкул Андабаевна- Ақпараттық-кітапханалық орталығының директоры

2.    Оқу процессінің оқу-әдістемелік қамтамасыз ету
Жұмыс тобы:
Төраға: Тажибаев Серик Дуйсеналиевич - «Қаржы және аудит» кафедрасының меңгерушісі
Мүшелері:
1.    Бақтықожаев Жанғали Жүмақадырұлы- «Жоғарғы оқу орнынан кейінгі білім беру» факультетінің деканы
2.    Беркенова Рабига - «Білім» факультетінің ОӘ бюро төрайымы
3.    Булекбаева Камила Балтабаевна - «Жаратылыстану» факультетінің ОӘ бюро төрайымы
4.    Онласынова Айгул- «Экономика және құқық» факультетінің ОӘ бюро төрайымы

3.    Алдыңғы қатардағы оқу және ғылыми-әдістемелік жұмыстар тәжірибесін топтастыру және алмасу, біліктілікті арттыру
Жұмыс тобы:
Төраға: Немеребаев Мұқатай  - «Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық» кафедрасының меңгерушісі
Мүшелері:
1.    Ақтаев Еркін Қуанышбекович - «Жаратылыстану» факультетінің деканы
2.    Асқарбекқызы Назира - «Құқықтану» кафедрасының меңгерушісі
3.    Онгарбаева Марал Буркитбаевна - «Ақпаратты-коммуникативтік технологиялар» кафедрасының меңгерушісі

4.    Білім беру сапасының мониторингі
Жұмыс тобы:
Төраға: Тастанбекова Қарлығаш Нышанбаевна  - «Экономика және құқық» факультетінің деканы
Мүшелері:
1.    Төлеев Тұрсынәлі Нақысбекұлы - Ақпараттық-компьютерлік технологиялар  бөлімінің бастығы
2.    Азимова Мадина Алиайдаровна - Офис –тіркеушілер бөлімінің бастығы
3.    Елубаева Рахат Сайлаубекқызы - «Филология» кафедрасының меңгерушісі

5.    Кәсіптік практикаларды ұйымдастыру және өткізу
Жұмыс тобы:
Төраға: Құрманбекова Айгүл Сауқынбековна  - «Білім» факультетінің деканы
Мүшелері:
1.    Мамаев Шари Мамаевич – «Математика және ЕТ» кафедрасының меңгерушісі
2.    Сарсенова Акмарал Едилбаевна - «Экономика және басқару» кафедрасының меңгерушісі
3.    Алимбекова Мадина - «Тарих және құқық»  кафедрасының меңгерушісі

Сараптау комиссия құрамын бекіту туралы

Сараптау комиссия құрамын бекіту туралы

      Университет мұрағатында сақталған құжаттардың құндылығына сараптама жасау, іріктеу, тиісті мемлекеттік мұрағатқа тұрақты сақтауға тапсыруға дайындау, сақтау мерзімдерін анықтау және сақтау мерзімдері өткен құжаттар мен істерді жоюға бөлу мақсатында төмендегі құрамда сараптау комиссиясы бекітілсін:
Комиссия төрағасы:
Әшірбеков С.- Тәрбие және қаржы-шаруашылық қызмет жөніндегі проректор;
Комиссия мүшелері:
Дубский Ю.В.-"Ішкі сапаны қамтамасыз ету" басқармасының бастығы;
Қабылбаева Г.А.- Оқу әдістемелік бөлімінің бастығы;
Несіпбаева Қ.-"Ұйымдастыру және кадр жұмыстары" бөлімінің мұрағатшысы;
Негізгі:"Ұйымдастыру және кадр жұмыстары" бөлімінің мұрағатшысы Қ.Несіпбаеваның 20.11.2017 жылғы №5 қызмет хаты.

Ректордың блогы

logo10let

xabarlandiru

logopromishrevol kaz

ruhani jangyru logo

Видеогалерея

logo 3d