Университеттің Ғылыми-әдістемелік кеңес құрамын бекіту туралы

2017-2018 оқу жылында жұмыс жасайтын ӘК мүшелерінің төмендегі тізімі  қабылдансын:

Ғылыми-әдістемелік кеңес төрағасы:
1.    Шертаев Ерман Тельманович – Оқу, ғылыми жұмыстар және стратегиялық даму жөніндегі  проректоры
Төраға орынбасары:
2.    Қабылбаева Гульжан Айтжановна – Оқу-әдістемелік бөлімінің бастығы
Ғылыми-әдістемелік кеңес мүшелері:
1.  Дубский Юрий Васильевич- «Ішкі сапаны қамтамасыз ету» басқармасының бастығы
2.  Құрманбекова Айгул Саукынбековна – «Білім» факультетінің деканы
3.  Актаев Еркін Қуанышбекович  - «Жаратылыстану» факультетінің деканы
4. Тастанбекова Қарлығаш Нышанбаевна – «Экономика және құқық» факультетінің деканы
5. Бақтықожаев Жанғали Жұмақадырұлы  - «Жоғарғы оқу орнынан кейінгі білім беру» факультетінің деканы
6. Беркенова Рабига – «Филология» кафедрасының  доцент  м.а., «Білім» факультетінің  бюро төрайымы
7. Булекбаева Камила Балтабаевна –– «Стандарттау  және ветеринарлық санитария» кафедрасының  доцент м.а.,  «Жаратылыстану» факультетінің  бюро төрайымы
8. Онласынова Айгул – «Экономика және басқару» кафедрасының аға оқытушысы, «Экономика және  құқық» факультетінің  бюро төрайымы
9. Сарыбекова Жанат Туленовна – «Мектепке дейінгі, бастауыш, кәсіптік оқыту және бейнелеу өнері» кафедрасының    меңгерушісі
10. Елубаева Рахат Сайлаубекқызы – «Филология» кафедрасының меңгерушісі
11. Құлжанбекова Ғалия Құдыретовна- «Шетел тілдері» кафедрасының меңгерушісі м.а.
12. Немеребаев Мукатай – «Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық» кафедрасының  меңгерушісі
13. Махмудова Ләззат Камаловна– «Биология, ауыл-шаруашылық мамандықтар, география және туризм» кафедрасының меңгерушісі
14. Маликтаева Пернегул – «Стандарттау  және ветеринарлық санитария» кафедрасының меңгерушісі
15. Мамаев Шари Мамаевич – «Жаратылыстану мамандықтар» кафедрасының меңгерушісі
16. Оңғарбаева Марал Буркитбаевна- «Ақпаратты-коммуникативті технологиялар» кафедрасының меңгерушісі
17. Аскарбеккызы Назира - «Құқықтану» кафедрасының меңгерушісі
18. Сарсенова Акмарал Едилбаевна – «Экономика және басқару» кафедрасының меңгерушісі
19. Тажибаев Серик Дуйсеналиевич - «Қаржы және есеп» кафедрасының меңгерушісі
20. Алимбекова Мадина- «Тарих және құқық» кафедрасының меңгерушісі
21. Баубеков Сабит Жумабаевич- Ғылыми-зерттеу жұмыстарын ұйымдастыру және стратегиялық дамыту бөлімінің бастығы
22. Өзбекова Аманкүл Андабаевна – Ақпараттық-кітапханалық орталығының директоры
23. Төлеев Тұрсынәлі Нақысбекұлы – Ақпараттық-компьютерлік технологиялар  бөлімінің бастығы
24. Азимова Мадина Алиайдаровна- Офис–тіркеушілер бөлімінің бастығы
25. Стамкулова Баян Шаймерденовна- Көптілдік дамыту сектор жетекшісі
26. Суталиева Шархан- Академиялық мобильдендіру сектор жетекшісі
27. Сексенбаева Жанар Молдановна – ОӘБ іс-тәжірибелер және бітірушілермен сектор жетекшісі, хатшы

1.    Оқулықтар мен оқу-әдістемелік құралдарды әзірлеуді ұйымдастыру
Жұмыс тобы:
Төраға: Баубеков Сабит Жұмабаевич- Ғылыми-зерттеу жұмыстарын ұйымдастыру және стратегиялық дамыту  бөлімінің бастығы
Мүшелері:
1.    Сарыбекова Жанат Туленовна- «Педагогика және психология» кафедра меңгерушісі
2.    Махмудова Ләззат Камаловна - «Биология, ауыл-шаруашылық мамандықтар, география»  кафедрасының меңгерушісі
3.    Озбекова Аманкул Андабаевна- Ақпараттық-кітапханалық орталығының директоры

2.    Оқу процессінің оқу-әдістемелік қамтамасыз ету
Жұмыс тобы:
Төраға: Тажибаев Серик Дуйсеналиевич - «Қаржы және аудит» кафедрасының меңгерушісі
Мүшелері:
1.    Бақтықожаев Жанғали Жүмақадырұлы- «Жоғарғы оқу орнынан кейінгі білім беру» факультетінің деканы
2.    Беркенова Рабига - «Білім» факультетінің ОӘ бюро төрайымы
3.    Булекбаева Камила Балтабаевна - «Жаратылыстану» факультетінің ОӘ бюро төрайымы
4.    Онласынова Айгул- «Экономика және құқық» факультетінің ОӘ бюро төрайымы

3.    Алдыңғы қатардағы оқу және ғылыми-әдістемелік жұмыстар тәжірибесін топтастыру және алмасу, біліктілікті арттыру
Жұмыс тобы:
Төраға: Немеребаев Мұқатай  - «Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық» кафедрасының меңгерушісі
Мүшелері:
1.    Ақтаев Еркін Қуанышбекович - «Жаратылыстану» факультетінің деканы
2.    Асқарбекқызы Назира - «Құқықтану» кафедрасының меңгерушісі
3.    Онгарбаева Марал Буркитбаевна - «Ақпаратты-коммуникативтік технологиялар» кафедрасының меңгерушісі

4.    Білім беру сапасының мониторингі
Жұмыс тобы:
Төраға: Тастанбекова Қарлығаш Нышанбаевна  - «Экономика және құқық» факультетінің деканы
Мүшелері:
1.    Төлеев Тұрсынәлі Нақысбекұлы - Ақпараттық-компьютерлік технологиялар  бөлімінің бастығы
2.    Азимова Мадина Алиайдаровна - Офис –тіркеушілер бөлімінің бастығы
3.    Елубаева Рахат Сайлаубекқызы - «Филология» кафедрасының меңгерушісі

5.    Кәсіптік практикаларды ұйымдастыру және өткізу
Жұмыс тобы:
Төраға: Құрманбекова Айгүл Сауқынбековна  - «Білім» факультетінің деканы
Мүшелері:
1.    Мамаев Шари Мамаевич – «Математика және ЕТ» кафедрасының меңгерушісі
2.    Сарсенова Акмарал Едилбаевна - «Экономика және басқару» кафедрасының меңгерушісі
3.    Алимбекова Мадина - «Тарих және құқық»  кафедрасының меңгерушісі

Ректордың блогы

Тараз инновациялық-гуманитарлық университетінің 10 жылдығына арналған іс-шаралар жоспары

logotip

xabarlandiru

talapker

logopromishrevol kaz

ruhani jangyru logo

Видеогалерея

logo 3d